перфектні малазійські гурмани

перфектні малазійські гурмани

навколо їжі

Місцева їжа може легко відрізнятися залежно від доступності та використання окремих компонентів, регіональних звичаїв приготування їжі, а також методів, на додаток до загальних соціальних відмінностей. Такі елементи можуть бути більш-менш одягненими на широких смугах території або навіть дуже відрізнятися в приватних зонах. Наприклад, у Мені та Північній Південній частині Сполучених Штатів кукурудза (маїс), як чиста, так і висушена, є основною їжею, а також використовується в різних методах. У Північній Європі переважають пшениця, жито, а також жири тваринного походження, тоді як у Південній Європі оливкова олія насправді поширена, а рис насправді набагато більше поширений. В Італії їжа півночі, включаючи масло, а також рис гурмани,

саме тому це справді дивовижний малайзійський гурмани

За кількістю численних смакових компонентів малазійська кухня складається з мандаринської, малайської та індійської кухонь.

1. Асам педас

Назліна Хуссін, засновниця відомого Пенангського закладу приготування їжі Nazlina Flavor Terminal, стверджує, що було б шокуюче, якщо не включати асам педас до будь-якого типу списку найкращих страв її країни. Рибний соус, популярний по всій півострові Малайзія, його зазвичай готують разом із прісноводною рибою або навіть скатом. Асам, що означає тамаринд, чудово діє разом з імбиром, сумішшю креветок, часником, різними іншими натуральними каннабісом і перцем чилі гурмани.

2. Леманг

Леманг, який споживають разом із м’ясом або навіть овочевою їжею, насправді є клейким рисом у поєднанні з кокосовим молоком, яке фактично готують із бамбука. Тривала процедура отримання лемангу починається з покриття клітинами видовбаних пагонів разом із листям банана. Бамбук фактично залишається позаду для поступового приготування рису в процедурі, яка називається тапай. Результатом є фактично липкий, вологий рис, який може легко, а також регулярно виконувати, створити гарну заміну своєму власному звичайному еквіваленту Джейн .

3. Отак-отак

Можливо, викликаний через когось разом із унікальною кумедною кісткою, отак-отак прирівнюється до “розуму” малайською мовою, однак він отримав цю візуальну назву від свого власного вигляду, а не від власних уподобань чи навіть компонентів. Ця рибна суміш смаків, а також нарізаної кубиками цибулі фактично вільно покрита банановим опалим листям, а також смажиться на вугіллі до тих пір, поки рожеві компоненти не стануть приємними, а листя насправді трохи обвуглиться. Нічого клопоту чи навіть надмірностей, коли мова йде про споживання – вибір безпосередньо з опалого листя є найкращим способом його виконання. двадцять гурмани.

4. Тепунг пеліта

Різновид куіх (малайська випічка), тепунг пеліта швидко бере пиріг у порівнянні з власними членами родини після вечері. Врешті-решт практично всі фактично перестаралися в цьому конкретному двошаровому чудовому кокосовому молоці. На провідному рівні густе кокосове молоко разом із сіллю; під, порівнянна молочна рідина в поєднанні з цукром, а також пандан залишає позаду, щоб перетворити його на свіжий. Упаковка тепунг пеліта, що пропонується в невеликих мисках з опалого листя пандан, дає змогу легко задовольнити ці ненажерливі бажання.

5. Ремпєєк

Кілька ласощів виявилися більш солоними, або навіть набагато ситнішими, ніж ремпієк. Ця провідна малайзійська їжа зазвичай готується шляхом глибшого смаження тістоподібного тіста до тонкої крихкості, а також покриття його анчоусами та арахісом. Кількість натрію може легко відрізнятися, а також, звичайно, є варіанти, які використовують сушені виключіть креветки або навіть часник, а не анчоуси.